Poredak za zadnje kolo 4. ciklusa Timskog prvenstva

1  LEWIS  187,14 2  ZORIC  187 3  NEUSTRASIVI  185,82 4  MUSTRA  168,83 5  ZAGAJSEK  159,52 6  PROBST  152,37 7  BOA  150,10 8  CARIC  147,66 9  A LIGA  143,64 10  6.C  141,72 11  SILA  129,69 12  SASEK  123,34 13  GRUNF  123,05 14  BIBI  113,05 15  URLI  93,98

Poredak za 4. kolo 4. Ciklusa timova

1  ZORIC  154,17 2  LEWIS  153,44 3  NEUSTRASIVI  150,16 4  PROBST  134,56 5  MUSTRA  132,22 6  ZAGAJSEK  129,32 7  6.C  125,33 8  BOA  125,30 9  A LIGA  118,10 10  CARIC  115,66 11  GRUNF  107,19 12  SASEK  105,01 13  SILA  94,26 14  BIBI  88,55 15  URLI  72,84 16  WEAK2  70,44

Redovita skupština kluba 24. 5. 2018.

Redovita skupština kluba održat će u četvrtak, 24.5. u 17.00 sati u Movie Pubu. Naravno, svi članovi kluba su pozvani, a i ostali mogu doći. Ako imate kakve ideje i prijedloge u vezi rada kluba, molimo da nam ih pošaljete unaprijed kako bismo ih mogli uvrstiti u dnevni red koji…

Poredak za 3. kolo 4. Ciklusa timova

1  NEUSTRASIVI  121,40 2  ZORIC  119,21 3  LEWIS  116,86 4  6.C  105,63 5  MUSTRA  110,24 6  A LIGA  99,37 7  ZAGAJSEK  98,55 8  PROBST  98,04 9  SASEK  92,51 10  BOA  90,81 11  GRUNF  78,60 12  SILA  77,20 13  BIBI  62,40 14  WEAK2  60,99 15  URLI  46,10

Poredak za 2. kolo 4. Ciklusa timova

1  MUSTRA  95,21 2  NEUSTRASIVI  88,28 3  ZORIC  87,09 4  LEWIS  77,13 5  BOA  72,49 6  PROBST  72,19 7  ZAGAJSEK  70,82 8  6.C  69,52 9  A LIGA  68,33 10  SASEK  66,77 11  CARIC  66,64 12  GRUNF  56,72 13  BIBI  50,00 14  SILA  48,18 15  WEAK2  36,68

Pozicije za 1. kolo 4. Ciklusa Finala timova

Mj. Tim 1. kolo 2. kolo Prijenos 1  NEUSTRASIVI  55,03 58,68 58,68 2  MUSTRA  58,55 43,78 58,55 3  ZAGAJSEK  44,72 52,57 52,57 4  ZORIC  42,18 51,6 51,6 5  LEWIS  51,04 41,17 51,04 6  BUMBLEBEE  43,09 48,4 48,4 7  PROBST  39,29 44,83 44,83 8  A LIGA  30,67 43,71 43,71 9  BOA …

Spring Pula 2018. – Open Pairs Total scores

SPRING PULA 2018. – OPEN PAIRS TOTAL SCORES Pos. Pair 1.session 2.session Average 1 Ben Handley-Pritchard – Alexander Hydes 58,64 67,94 63,29 2 Bojan Ambrož – Igor Novak 63,51 61,64 62,58 3 Dean Pokorny – Elvir Hajdaraj 60,03 61,60 60,82 4 Tvrtko Perković – Predrag Čaklović 62,17 57,89 60,03 5…

Poredak timova nakon 3. ciklusa

Mj. Tim 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo Suma 1 ZORIC  550 550 470   1570 2 MUSTRA  400 310 550   1260 3 NEUSTRASIVI  470 400 350   1220 4 LEWIS  350 470 310   1130 5 BOA  310 160 400   870 6 PROBST  200 350…

Poredak za 6. kolo 3. Ciklusa finala timova

1  MUSTRA  253,90 2  ZORIC  227,91 3  BOA  221,37 4  NEUSTRASIVI  202,77 5  BUMBLEBEE  189,56 6  LEWIS  188,78 7  PROBST  188,38 8  ZAGAJSEK  186,19 9  BIBI  174,27 10  6.C  172,74 11  CARIC  159,31 12  SASEK  157,19 13  A LIGA  149,43 14  SILA  146,86 15  GRUNF  142,37 16  WEAK2  104,04

Poredak za 5. kolo 3. Ciklusa finala timova

1  MUSTRA  214,11 2  ZORIC  197,50 3  BOA  185,21 4  BUMBLEBEE  175,92 5  NEUSTRASIVI  167,18 6  LEWIS  161,32 7  ZAGAJSEK  159,94 8  6.C  154,04 9  PROBST  153,08 10  BIBI  143,97 11  SASEK  140,55 12  SILA  127,67 13  CARIC  127,46 14  GRUNF  123,27 15  WEAK2  101,16

Poredak za 4. kolo 3. Ciklusa finala timova

1  MUSTRA  171,46 2  ZORIC  162,36 3  BOA  156,78 4  NEUSTRASIVI  153,40 5  BUMBLEBEE  148,86 6  ZAGAJSEK  140,49 7  LEWIS  128,41 8  BIBI  115,39 9  SASEK  118,11 10  PROBST  114,69 11  CARIC  112,80 12  6.C  110,70 13  SILA  109,45 14  GRUNF  97,13 15  WEAK2  91,56 16  A LIGA  88,49 17…

Poredak za 3. kolo 3. Ciklusa finala timova

1  MUSTRA  144,11 2  BOA  129,05 3  NEUSTRASIVI  120,78 4  BUMBLEBEE  116,56 5  ZORIC  111,73 6  ZAGAJSEK  108,82 7  6.C  102,65 8  BIBI  97,74 9  SASEK  94,89 10  LEWIS  91,00 11  SILA  89,29 12  PROBST  86,53 13  LAMZA  84,48 14 CARIC 80,30 15  GRUNF  75,23 16  WEAK2  72,04 17  A…

Poredak za 2. kolo 3. Ciklusa finala timova

1  BOA  94,96 2  MUSTRA  93,12 3  BUMBLEBEE  91,26 4  BIBI  88,12 5  ZAGAJSEK  83,37 6  NEUSTRASIVI  80,32 7  LEWIS  78,47 8  6.C  73,08 9  LAMZA  73,52 10  ZORIC  72,39 11  PROBST  67,43 12  SASEK  63,83 13  CARIC  61,47 14  GRUNF  61,46 15  SILA  59,17 16  A LIGA  48,22 17…

Poredak za Finale 3. Ciklusa kolo 1-3

  Mj. Tim 1 kolo 2 kolo Prijenos 1 BOA 45.02 63.03 63.03 2 NEUSTRASIVI 59.58 33.44 59.58 3 MUSTRA 46.92 59.17 59.17 4 BIBI 54.74   54.74 5 BUMBLEBEE 52.98 43.47 52.98 6 6.C 45.97 51.73 51.73 7 GRUNF 22.41 50.09 50.09 8 ZAGAJSEK 46.36 32.49 46.36 9 LEWIS…

Poredak timova nakon 2. ciklusa

Mj. Tim 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo Suma 1 ZORIC  550 550     1100 2 NEUSTRASIVI  470 400     870 3 LEWIS  350 470     820 4 MUSTRA  400 310     710 5 PROBST  200 350     550 6 BOA  310 160…

Poredak za 6. kolo 2. Ciklusa finala timova

1  ZORIC  251,83 2  LEWIS  220,19 3  NEUSTRASIVI  216,65 4  PROBST  187,70 5  MUSTRA  186,46 6  CARIC  182,19 7  6.C  179,20 8  BOA  167,37 9  LAMZA  175,92 10  SASEK  166,48 11  ZAGAJSEK  163,83 12 BUMBLEBEE 157,43 13  SILA  149,86 14  A LIGA  140,23 15  BIBI  132,60 16  POMAKS  131,48 17…

Poredak za 4. kolo 2. Ciklusa finala timova

1  NEUSTRASIVI  167,71 2  ZORIC  160,10 3  LEWIS  156,98 4  6.C  134,25 5  BOA  132,52 6  PROBST  132,09 7  MUSTRA  131,46 8  CARIC  127,95 9  ZAGAJSEK  117,15 10  SILA  112,55 11  SASEK  112,41 12  LAMZA  111,12 13  BUMBLEBEE  106,25 14  A LIGA  93,57 15  POMAKS  90,98 16  BIBI  80,63 17…

Poredak za 3. kolo 2. Ciklusa finala timova

1  ZORIC  133,08 2  NEUSTRASIVI  125,05 3  LEWIS  123,50 4  CARIC  111,11 5  6.C  109,39 6  PROBST  101,26 7  BOA  96,18 8  LAMZA  95,77 9  MUSTRA  96,36 10  SASEK  93,64 11  ZAGAJSEK  91,52 12  BUMBLEBEE  89,75 13  POMAKS  81,44 14  SILA  74,26 15  A LIGA  62,14 16  URLI  59,84

Pozicije za 2. Ciklus 2. Kolo (4-6)

1  ZORIC  95,69 2  LAMZA  91,89 3  NEUSTRASIVI  86,23 4  LEWIS  83,59 5  CARIC  79,38 6  PROBST  78,98 7  6.C  78,54 8  MUSTRA  73,22 9  BOA  68,37 10  BUMBLEBEE  67,04 11  POMAKS  64,96 12  ZAGAJSEK  59,81 13  SASEK  57,45 14  A LIGA  53,23 15  SILA  43,99 16  URLI  41,93

Božićni u sjećanje na Brka 2017. sa hendikepom

Mjesto PAR Rezultat bez h, Hendikep Suma 1 Iva Mrkić – Ben Handley-Pritchard 66 5 71 2 Sandra Havliček – Nikica Šver 66,9 2 68,9 3 Aleksandra Dujmović – Davor Raše 62,41 6 68,41 4 Zorana Čekol – Goran Čekol 61,29 7 68,29 5 Ilija Lukić – Damir Čusak 58,12…

Poredak za prvo kolo finala 2. Ciklusa

Mjesto Tim 1. kolo 2. kolo Prijenos 1  ZORIC  60,62 58,24 60,62 2  NEUSTRASIVI  58,68 42,58 58,68 3  CARIC  54,89 48,99 54,89 4  LEWIS  50,7 21,03 50,7 5  LAMZA    50,23 50,23 6  MUSTRA  32,83 49,52 49,52 7  PROBST  44,75 49,16 49,16 8  ZAGAJSEK  46,98 44,16 46,98 9  POMAKS  24,46…

Rad kluba za blagdane

Zbog blagdana i domjenaka klub neće raditi od 14.12. do 7.1. Osim naravno 17.12. (nedjelja) kada je Božićni turnir u 16.00 sati.

Timska liga -1. Ciklus – Finalni poredak

1  ZORIC  269,92 2  NEUSTRASIVI  257,03 3  MUSTRA  236,46 4  LEWIS  234,74 5  BOA  236,89 6  PROBST  228,63 7  ZAGAJSEK  207,94 8  CARIC  207,23 9  6.C  200,76 10  BILUSIC  195,10 11  BUMBLEBEE  183,86 12  SILA  183,25 13  SASEK  177,63 14  A LIGA  171,03 15  ZG SCHEISERI 137,55 16  LUKIC 126,75…

Timska liga – 1. Ciklus – Poredak nakon 4. kola Finala

1  ZORIC  218,47 2  NEUSTRASIVI  190,93 3  MUSTRA  187,41 4  BOA  169,90 5  LEWIS  164,85 6  PROBST  161,43 7  CARIC  160,89 8  6.C  147,44 9  ZAGAJSEK  156,85 10  BILUSIC  146,55 11  SASEK  138,60 12  SILA  134,12 13  BUMBLEBEE  130,31 14  A LIGA  129,16 15 ZG SCHEISERI 103,76 16  URLI  68,65

Timska liga – 1. Ciklus – Poredak nakon 3. kola Finala

1  ZORIC  194,11 2  MUSTRA  157,79 3  NEUSTRASIVI  151,97 4  LEWIS  137,79 5  BOA  132,07 6  PROBST  130,33 7  BILUSIC  128,22 8  6.C  126,70 9  BUMBLEBEE  126,17 10  ZAGAJSEK  123,98 11  CARIC  121,26 12  SASEK  119,24 13  SILA  108,22 14  A LIGA  102,73 15  ZAGREBACKI SCHEISERI  88,02 16  URLI  44,18

Timska liga – 1. Ciklus – Poredak nakon 2. kola Finala

1  ZORIC  169,95 2  NEUSTRASIVI  128,43 3  MUSTRA  107,15 4  6.C  105,04 5  PROBST  107,02 6  BILUSIC  105,33 7  LEWIS  101,30 8  ZAGAJSEK  98,66 9  CARIC  104,76 10  BOA  98,97 11  SASEK  95,82 12  BUMBLEBEE  89,16 13  SILA  84,96 14  LUKIC  78,75 15  A LIGA  66,36 16  URLI  36,78

Timska liga – 1. Ciklus – Poredak nakon 1. kola Finala

1  ZORIC  120,26 2  NEUSTRASIVI  91,76 3  ZAGAJSEK  90,70 4  6.C  79,36 5  BUMBLEBEE  82,05 6  LEWIS  76,64 7  MUSTRA  73,50 8  BILUSIC  68,74 9  SASEK  73,41 10  CARIC  73,14 11  PROBST  71,89 12  BOA  70,19 13  SILA  66,93 14  LUKIC  64,90 15  ZAGREBACKI SCHEISERI  61,07 16  URLI  32,15

Promjene na carry overu za 3 kolo 4. Ciklusa

Molim vas da obratite pozornost na promjene do kojih je došlo zbog naše pogreške prilikom zbrajanja carry overa za 3. kolo 4. Ciklusa timskog natjecanja Promjene su se dogodile kod ovih timova: 1. Šćepanović – +16,2VP 2. Sila – +1,8VP 3. Tečaj 1 – +10VP 4. Tečaj 2 – +10VP…

Izborna skupština kluba

Četvrtak, 18.05.2017., s početkom u 17.00 sati odžat ćemo u Movie Pub-u izbornu skupštinu kluba. DNEVNI RED: 1) Izbor zapisničara i ovjerovitelja zapisnika; 2) Izvještaj o radu za razdoblje od prethodne skupštine 3) Plan za rad kluba u 2017/18. 4) Financijski izvještaj za 2016.g. 5) Izbor izbornog povjerenstva; 6) Izbor…

Rad kluba za praznike

Iduća dva četvrtka (15. i 22.) i tri ponedjeljka (19. i 26. i 2.) nećemo održati redovite turnire jer je ili prostor zauzet ili su neradni dani, a vi se smucate po skijanjima i inim zimovanjima. Moguće je da ćemo održati u to vrijeme neki klupski turnirčić, obavijesti pratite ovdje.…

Četvrtak 26.05.2016.

Ako niste spojili vikend i nemate gdje na praznik Tjelova, dođite igrati bridž kod nas u Movie pub, sa početkom u 18:30. Vidimo se 🙂

Bridge the gap REZULTATI

http://www.bridgethegap2016.info/results.html#/ Na ovom linku iznad možete pogledati rezultate turnira Bridge the gap Round 1 & 2 su od ponedjeljka, Round 3 & 4 su od utorka…

Rezultati Božićnog turnira sa hendikepom

Mj. Par % Hendikep Suma 1 Čekol Goran – Brguljan Karlo 66,35 4 70,35% 2 Havliček Sandra – Ivančić Matej 64,88 4 68,88% 3 Brajković Ivica  – Lewis Marshall 60,98 6 66,98% 4 Arhanić Alan – Borevković Varja 57,03 9 66,03% 5 Duić Ariana – Zorić Vedran 61,74 3 64,74%…

Četvrtak u prosincu

Turnire četvrtkom nećemo održavati do 7.1., što zbog zauzetosti prostora, što zbog blagdana koji padaju u te dane. Turnire ponedjeljkom održavat ćemo kroz cijeli 12. mjesec, službeno (završile su kvalifikacije, od idućeg ponedjeljka ide finale). Podsjećamo da se prijavite za Božićni turnir koji je 19.12. (subota u 16 sati).